Pakalpojumi

Pārdod

PĀRDOŠANA IEVĒROJOT KONFIDENCIALITĀTI

Patreiz mēs strādājam ar mežu īpašumiem, kas nav publiskā pārdošanā. Vai interesē kādi?

Ne vienmēr ir vēlme pārdot īpašumus vai uzņēmumu publiskā telpā. Iespejams, ka nevēlaties  mēdiju un citu ieinteresēto pušu uzmanībai. Viens ir skaidrs: ja objekts tiek pārdots publiski, tad vienmēr tas tiek apspriests un raisa apkārtējo ieinteresētību.

Pirmkārt, pārdošana ievērojot konfidencialitāti ir piemērota sākotnējā pārdošanas stadijā un ļauj palikt nepamanītai plašākam lokam. Otrkārt, iespējams, ka Jums jau ir zināms cilvēks, kuru Jūs labprāt redzētu, kā jauno īpašnieku. Treškārt, iespējams, ka Jūs vēlaties, lai mēs piemeklējam jaunu īpašnieku, kurš spēs īstenot iesākto ilgtermiņā.

Ņemot vērā mūsu ievērojamo pieredzi, vairāk kā 30 gadus darbojoties Zviedrijas un vairāk kā 6 gadus Baltijas tirgos, esam nostiprinājuši zināšanas un kontaktu tīklu ne vien Baltijā un Zviedrijā, bet arī citās Eiropas valstīs. Iespējams, ka neesat dzirdējuši par mūsu veiksmīgākajiem darījumiem un tas arī ir pamats pārdosanai ievērojot konfidencialitāti. 

STRUKTŪRĒTA PĀRDOŠANA

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu pārdošanas konsultācijās, kas pielāgotas Jūsu situācijai, sākot no pārdošanas memoranda izstrādes līdz līguma parakstīšanai ar pircēju. Parasti tas ietver piedāvājumu procesu, DD-procesu un vienošanās sarunas.

Sazinieties ar mums, un mēs pastāstīsim Jums vairāk par to, ko varam Jums piedāvāt.