Jaunumi


1

11, 2016

Jauns uzņēmums Latvijā !

1 novembris 2016

Ar lepnumu paziņojam par jauna uzņēmuma izveidi Latvijā. Mūsu uzņēmums Latvijā strādās cieši ar citiem grupas uzņēmumiem un dalīs esošo pieredzi un saņemot mūsu atbalstu, lai varētu veiksmīgi attīstīties.

Dzintars Salavs ir jaunā uzņēmuma vadītājs. Dzintaram ir starptautiska pieredze Norvēģijā, Krievijā un Latvijā, kur viņš nodibināja Svenska Handelsbanken AB Latvijas filiāli un ieviesa mežu finansēšanas sistēmu bankā. Mēs uzticamies Dzintaram un zinam, ka viņš dos ļoti daudz Karl Danielsson Farm & Forest kā arī nodrošinās mums pastāvīgu klātbūtni Latvijā. 

Raugoties nākotnē vēlam Dzintaram panākumus! 


2

9, 2016

Tikšanās ar mežu īpašniekiem

2. septembris 2016

Šoreiz tikšanos mežu īpašniekiem un investoriem Latvijā organizēja East Capital. Šādas tikšanās ir notikušas jau vairākas reizes un to iniciātori sākotnēji bija SEB Private Banking un Karl Danielsson Farm & Forest. Tikšanās mērķis ir diskutēt aktuālās tēmas mežu īpašniekiem Latvijā. 

East Capitals prezentācijai par uzņēmuma darbību Baltijas valstīs sekoja diskusijas par zemju maiņas projektu un par pēdējās kārtas ES fondu apguves rezultātiem. 

Liels paldies East Capital un SEB bankai par tikšanās organizēšanu un dalībniekiem par aktīvo dalību un dalīšanos savā pieredzē. 


11

8, 2016

Zemju maiņas projekts Latvijā

11 augusts 2016

Atvaļinājumu laiks ir beidzies un mēs novēlam visiem ražīgu rudens periodu! 

Pavasarī mēs uzsākām jaunu piedāvājumu zemju īpašniekiem Latvijā. Pamatideja ir palīdzēt zemju īpašniekiem konsolidēt īpašumus mainot savā starpā vai arī tos pārdodot vai pērkot. Lai arī mēs esam projekta sākuma stadijā jau šobrīd mūsu datu bāzē ir 55 000 hektāru mežu un lauksaimniecības zemju. Mēs turpināsim strādāt ar datu bāzi, lai dalībnieki izmantotu priekšrocības un varētu uzsākt zemju konsolidācijas procesu un palielināt efektivitāti apsaimniekošanā. 

Ja vēlaties piedalīties projektā vai Jums ir jautājumi sazinieties ar Karl Danielsson Farm & Forest : Dzintars@karldanielsson.


21

3, 2016

Starptautiskā Mežu Diena

21 Marts 2016

ANO ir pasludinājusi 21. Martu par Starptautisko Mežu Dienu un tā tiek atzīmēta atceroties to kā mežš un koki atbalsta un aizsargā mūs visus. Šā gada tēma ir mežš un ūdens. Lai iepazītos sīkāk lasiet: UN saikne.

Tā kā šī diena ir atzīmēšanas vērta vēlamies paziņot, ka esam noslēguši pirkšanas darījumu 10 500 ha Latvijā! Vēlamies sveikt mūsu jauno klientu ar kuru cieši strādāsim nākotnē. 


Sazinieties ar mums